Тримаємо дистанцію, але залишаємося на зв'язку

Навчання у закладі вищої освти передбачає активну взаємодію між науково-педагогічним колективом і студентським загалом. І саме таких принципів організації праці дотримуються на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівницва.

Карантин карантином, а необхідність живого спілкування та конструктивного діалогу - понад усе. Саме тому викладачами кафедри було проведено виховні години з кураторськими групами, під час яких обговорено умови й особливості перебігу процесу навчання на відстані, з'ясовано переваги та прогалини в організації самостійної діяльності молоді, означено перспективні напрями роботи на найближчий період.

Тож, завдяки сучасним онлайн технологіям, усі учасники навчального процесу завжди знаходяться не лише у сфері професійного доступу, а й мають можливість спільно створювати власні алгоритми праці на відстані.