+38 (04744) 3-41-79
Остання редакція: 04 червня 2019

Свято фарб і позитиву

Цьогоріч  літо в місті Умань розпочалося з яскравих подій: феєричного фестивалю фарб і танцювального конкурсу із сучасної хореографії.

Дійство відбувалось протягом двох днів і буквально полонило уманчан та гостей міста своєю кольоровою гамою подій.

1 червня, в День захисту дітей, наші молодші танцюристи також взяли участь у змаганнях. Дебютували з танцями «Веселі капітошки» та «Пустотливі кошенята» і отримали за виступ два 2-х місця, а за композицію «Солодкоїжки» дітлахи вибороли 1 місце. Також танцюристи основного складу театру сучасного танцю «Модерн», у категорії дорослі, Валерія Єфіменко, Катерина Гончаренко і Тетяна Курудімова отримали диплом ІІ ступеня. Всі учасники конкурсу були нагороджені медалями та  відзначені дипломами і кубками.

Особливо  радісним для маленьких танцюристів настав момент, коли їм вдалося розмалювати керівника колективу  з ніг до голови різнокольоровими фарбами. Всі учасники дійства отримали море позитиву і неперевершених емоцій.

Тож ще раз вітаємо наших юних танцюристів з гарними  результатами, зичимо творчої наснаги та нових звершень і перемог.