+38 (04744) 3-40-77; +38 (04744) 3-07-32; +38 (098) 218-15-33
Остання редакція: 18 грудня 2021

«Святий Миколай – до кожної дитини. Благодійна акція!»

День Святого Миколая є одним з найулюбленіших усіма дітьми свят. Адже, окрім подарунків, він приносить в кожну оселю радість, надію та любов. Напевно, кожна дитина найбільше чекає Святого Миколая, який щедро дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, леліє в дитячих серцях світлі почуття доброти, радості і втіхи.

Вже стало гарною традицією проводити святкові заходи для дітей, які потребують особливої уваги від нас, дорослих – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

Саме тому, сьогодні, 17 грудня, напередодні свята Святого Миколая дружня факультетська родина поділилася частинокю душевного тепла із тими, хто потребує цього найбільше. Зібрані подарунки, солодощі та прикрашену ялинку передали дітям у дитячому будинку в м.Умань.   Дуже приємно, що в такий складний час, є люди, яким небайдужа їхня доля.

Зробити дитину щасливою зовсім неважко, потрібні лише турбота та бажання творити дива, - і за це у відповідь ти отримаєш у сотні раз більше - сяючі очі та щасливі посмішки дітей.