-= Меню =-

Студентський квест

Бібліотека УНУС  в рамках тижня української мови і  писемності взяла участь у захоплюючому студентському квесті. В змаганнях були задіяні участь команди усіх факультетів.

Працівники бібліотеки підготували декілька цікавих, креативних завдань. Всі учасники мали можливість проявити свої інтелектуальні здібності, спостережливість, логічне мислення та вміння працювати у команді.

Відчинивши ґрати музейної кімнати, студенти опинилися у минулому і були змушені скласти нелегкий іспит суворому «професору».

Наступним етапом стало випробування пером. Учасники команд справжнім пером та чорнилами дописували мудрі думки великих людей   і народні прислів’я.

Завдяки творчому натхненню Михайлової Н.В. та участі бібліотекарів  Прокопенко С.В., Маєвської Т.А., та Фіткаленко М.М. квест був цікавим та змістовним. Всі учасники зарядилися позитивом та отримали приємні емоції.