+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Остання редакція: 08 грудня 2021

СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА НА КАФЕДРІ ГЕОДЕЗІЇ

3 грудня 2021 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Участь у цьому інтелектуальному заході взяли 20 найуспішніших студентів спеціальності всіх освітніх рівнів і курсів.

Програмою олімпіади були передбачені різноманітні, часто нестандартні, питання та задачі з геодезії, землеустрою, земельного кадастру та землевпорядного проєктування.

Зі складними запитаннями та завданнями найкраще впоралася студентка І курсу магістратури Маргарита Мельник, другі місця посіли студентка ІV курсу Мар’яна Мосіна та студент ІV курсу Олег Гура, третє місце поділили другокурсниця Сніжанна Олійник та студентка ІV курсу Анастасія Почеренюк.

Вітаємо переможців та зичимо їм успіхів у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», який відбудеться навесні 2022 року.

Юрій Кисельов,

доктор географічних наук, професор