Остання редакція: 26 квітня 2024

Студентська наукова конференція на кафедрі плодівництва і виноградарства

25 квітня 2024 року на кафедрі плодівництва і виноградарства проведено секційне засідання Студентської наукової конференції, приуроченої до 160-річчя від дня народження видатного науковця у галузі біологічних наук, професора Й.К. Пачоського.

Свої доповіді представили студенти: Лисенко Р. Ю. (11-м-с) під науковим керівництвом д. с.-г. наук, професора Яковенка Р. В.; Куцан І. І. (31-к-с) і Смірнов О. О. (41-с) під науковим керівництвом д. с.-г. наук, професора Заморського В. В.; Василик Б. О. (41-с) під науковим керівництвом к. с.-г. наук, доцента Буцика Р. М.; Кулик В. В., Басистий К. В. та Музиченко О. О. (31-к-с) під науковим керівництвом к. с.-г. наук, доцента Чаплоуцького А. М.; Джемесюк Д. О. (31-к-с) під науковим керівництвом к. с.-г. наук, доцента Полуніної О. В. Тези доповідей подано до друку в Збірник студентських наукових праць Уманського НУС.

Учасники конференції брали активну участь в обговоренні представлених результатів досліджень і здобули для себе новий досвід у веденні наукової дискусії. За традицією кафедри засідання завершили дегустацією плодів яблуні.

Колектив кафедри дякує учасникам за участь та бажає нових наукових звершень!

Олександра ПОЛУНІНА

(Фото – Роман БУЦИК, Олександра ПОЛУНІНА)