+38 (04744) 3-22-26

Студенти першого курсу пройшли психологічний тренінг

22 жовтня 2021 р. відбулася зустріч студентів 11-е групи факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва з практичним психологом вищої категорії Валентиною Мазуренко. Був проведений психологічний тренінг на тему: «Сила – в Єдності!».

Спілкування – це  взаємна презентація партнерами своєї суб'єктивної реальності, в результаті якої відбувається зміна взаємовідносин і виникнення спільності.

Під час зустрічі студенти виконували практичні завдання (інтерактивні вправи, рольові ігри, роботу в групах), мета яких – згуртованість студентів, розуміння та прийняття інших людей, оволодіння навичками спільного вирішення завдань, самоаналізу та подолання можливих психологічних бар’єрів.

Тренінг – це комплекс активних групових методів, що застосовуються в процесі перетворюючого впливу на особистість. У такому випадку головним системоутворюючим компонентом тренінгу є саме психологічний вплив групи на особистість.

Головні завдання даного тренінгу:

• набуття знань у сфері психології особистості, групи;
  • набуття умінь і навичок спілкування в колективі;
  • корекція, формування і розвиток установок, необхідних для успішного спілкування в команді;
  • усвідомлення студентом своєї ролі та значення  в групі.
  • розвиток здатності адекватно і повно оцінювати себе та інших;
  • розвиток здатності сприймати і оцінювати взаємовідносини, що складаються між людьми в колективі;
  • корекція і розвиток системи стосунків особистості.

Людмила Пархоменко, доцент кафедри економіки, куратор 11-е групи