+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 09 червня 2021

Студенти факультету економіки і підприємництва Уманського НУС отримали іменну стипендію Стена Форбза

В Уманському національному університеті садівництва на факультеті економіки і підприємництва відбулося вручення щорічної іменної стипендії Стена Форбза.

Декан, професор Юлія Нестерчук вручила стипендію студентці 31-о групи Марині Коцегуб і студентці 31-ма групи Валентині Бойцун.

Стен Форбз – відомий американський громадський діяч та бізнесмен, який з 2000 року здійснює фінансування стипендій для студентів із малозабезпечених сімей. Неодмінною умови претендентства на стипендію є визначні успіхи в навчанні та схильність до вивчення англійської мови.

Сподіваємося, що вручення іменної стипендії Стена Форбза і надалі залишатиметься гарною традицією співпраці між навчальними закладами США й України, а також стимулюватиме молодь до навчання та вивчення іноземної мови.

Деканат факультету економіки і підприємництва