+38 (04744) 3-22-26
Меню

Спільна лекція зі стейкхолдером для здобувачів освітньо-наукового рівня доктор філософії зі спеціальності 051 «Економіка»

Сучасні підходи та умови вимагають якісно нового рівня освіти, зокрема використання активних методів навчання у підготовці докторів філософії. Одним із таких методів є гостьова  лекція, яка спонукає здобувачів до активної розумової діяльності, творчого процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу. До проведення лекцій в такому форматі в процесі реалізації освітньо-наукової програми «Доктор філософії» зі спеціальності 051 «Економіка»  систематично залучаються стейкхолдери, в тому числі з установ, що знаходяться за межами України.

22 квітня 2021 р. доцентом кафедри економіки Смолій Людмилою та  професором Мазовецького державного університету в Плоцьку (Польща) Влодзімєжем Кедзьореком було проведено спільну лекцію для студентів 11 дф-е групи.

Гостьова лекцію на тему «Моделі економічного розвитку» (змістовий модуль № 3) проводилась у визначений навчальним розкладом час з використанням платформи Zoom. Перша частина заняття, яка була присвячена характеристиці варіативності моделей економічного розвитку, проводилась Смолій Л.В. Лектор обґрунтувала варіативність моделей економічного розвитку, акцентуючи увагу на підходах до формування моделі соціально-економічного розвитку національної економіки України. 

Виклад другої частини лекції, спікером якої виступив Влодзімєж Кедзьорек, відбувався англійською мовою, що додатково дозволило студентам удосконалити власні мовні компетентності. Професор висвітлив напрями вирішення проблеми вибору стратегії розвитку в економічній політиці, що дозволяє здійснити цілеспрямований пошук ефективного інструментарію для реалізації її цілей; охарактеризував фактори, що впливають на вибір стратегії, докладно розкривши досвід Польщі.

Змістовна та інформативна наповненість лекції викликала зацікавленість слухачів, які звертались до лекторів з запитаннями, що виникали в контексті тематики їхніх наукових робіт, вступали в обговорення дискусійних питань. Такий формат проведення виявився надзвичайно продуктивним та ефективним для всіх учасників лекційного заняття.

 

Людмила Смолій, доцент кафедри економіки