+38 (04744) 3-18-24
Остання редакція: 25 листопада 2021

Спільна лекція на тему «Макроекономічна нестабільність»

У четвер 25 листопада для студентів факультету економіки і підприємництва, в тому числі і студентів спеціальності «Маркетинг», відбулася спільна он-лайн лекція з дисципліни «Макроекономіка» на тему «Макроекономічна нестабільність». В межах питання «Зайнятість та безробіття» виступила доктор Маріола Шевчик-Яроцька, декан факультету економіки та компʼютерних наук Мазовецького державного університету (м. Плоцьк) з доповіддю «Незадекларована робота в Польщі» (Praca nierejestrowana w Polsce/ Undeclared work in Poland).

Пані Маріола ознайомила студентів з особливостями працевлаштування в Польщі, фінансовими та іншими ризиками для незадекларованих працівників. Описала вплив такого працевлаштування на макроекономічну ситуацію в країні на прикладі Польщі. Це дало змогу здобувачам більш ґрунтовно зрозуміти розглянуту проблему та шляхи її вирішення з позиції міжнародного досвіду, а також розвинути навики вживання професійної термінології іноземною мовою.