+38 (04744) 3-22-26
Меню

Спільна лекція для студентів спеціальності 051 Економіка з курсу «Економічна психологія»

Сучасні підходи та умови вимагають якісно нового рівня вищої освіти, зокрема використання активних методів навчання. Одним із таких методів є проведення спільних  лекцій з фахівцями-практиками, що спонукає здобувачів до активної розумової діяльності, творчого процесу, підвищує рівень засвоєння матеріалу. Зазначений підхід активно використовується при реалізації освітньо-професійної програми Економіка першого (бакалаврського) рівня. Для здобувачів, що навчаються за спеціальністю Економіка, було організовано проведення спільної лекції  з курсу «Економічна психологія», лекторами-модераторами якої стали: доцент  кафедри економіки  Алла Ревуцька та практичний психолог психологічної служби Уманського НУС, психолог-консультант Валентина Мазуренко.

Лектори повністю розкрили зміст кожного питання теми, а мультимедійна презентація посилила зрозумілість, логічність і повноту викладення матеріалу лекції на тему «Психологічні детермінанти економічної поведінки». Алла Олександрівна ознайомила студентів з основними елементами схожості та відмінності економічного і психологічного підходів до вивчення економічної поведінки, детально охарактеризувала чинники останньої, мотиви до споживання та трудової діяльності,   готовність особи до економічного ризику. Валентина Дмитрівна в межах теми лекції розкрила проблему ресурсного стану особистості як комплексного стану, необхідного для ефективного використання власних внутрішніх і зовнішніх ресурсів з метою досягнення бажаних цілей, акцентувавши на особливостях його впливу на прийняття економічних рішень.

Навчальний матеріал доповнювався цікавою, змістовною мультимедійною презентацією, яка побудована за принципом образно-графічного запам’ятовування, що сприяє формуванню необхідних фахових компетентностей для майбутньої професійної діяльності за обраною спеціальністю здобувачів вищої освіти.  Позитивним моментом лекції зустрічі було те, що студенти мали змогу безпосередньо задати запитання спікерам та отримати на них вичерпні відповіді.

Людмила Смолій, гарант ОПП Економіка першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка