+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі

Смачні привітання.

До Дня працівника сільського господарства рада студентського самоврядування факультету агрономії провела благодійний захід. Всі бажаючі могли скуштувати різні види смаколиків української національної кухні. Смачно було всім, адже страви готувалися з любов’ю і кожен студент зробив свій внесок до цього. Столи були наповнені таким різноманіттям страв, що у бажаючих пригоститися був складний вибір. На смачне частування завітав і завідувач Центру культури і виховання студентів Петро Борисович Паєвський, зазначивши: – «Дівчата факультету не тільки красуні, а ще й відмінні господині» та багато інших гостей. Цей захід залишиться в пам’яті гарними фото, теплою атмосферою і «смачним» настроєм.

Дяченко Анна, студентка 33-аг групи