+38 (04744) 3-44-61
Остання редакція: 06 червня 2023

СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ «ПРОЗОРІ УНІВЕРСИТЕТИ» ВІД ОФІСУ ДОБРОЧЕСНОСТІ НАЗК

З 27 квітня по 25 травня відбулась серія вебінарів від ОФІСУ ДОБРОЧЕСНОСТІ Національного агентства з питань запобігання корупції, до яких долучились завзяті студенти інженерно-технологічного факультету.

ОФІС ДОБРОЧЕСНОСТІ НАЗК створено у 2020-му році, після перезавантаження Національного агентства з питань запобігання корупції.

ОФІС ДОБРОЧЕСНОСТІ НАЗК запускає освітні ініціативи для поширення доброчесності, займається просвітництвом та взаємодією з партнерами у сфері запобігання корупції, активно працює над тим, аби зробити доброчесність новою нормою.

Під час вебінарів студенти дізнались про те, як вони можуть долучатися до розбудови прозорого й доброчесного освітнього середовища,

- отримали корисні навички та знання від експертів зі сфер освіти та доброчесності;

- налагодили контакти з такими ж активними студентами зі свого закладу та інших ЗВО України;

- створили концепцію проєкту, який потім зможеш утілити в життя.

Найактивніші студенти отримали сертифікати.

Дякуємо організатором та доповідачам за можливість долучитися до такого заходу та за отриманні знання та поради!

Валерія ЖЕЛЄЗНА, заступник декана інженерно-технологічного факультету з організаційно-виховної роботи,

доцент кафедри харчових технологій.