Семінар «Історичні пам'ятки поруч»

З нагоди дня туризму кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Уманського НУС було проведено семінар «Історичні пам'ятки поруч».

У його рамках студенти спеціальностей «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа» представили відеороботи та презентації туристичних локацій у різних куточках України.

Вступне привітання зробили студенти третього курсу та показали відео презентацію України. Яна Моцьо представила мальовниче місто Берисла́в Херсонської області; Елизавета Тютенко – село Перего́нівку Кіровоградської області; Анна Вовчок – Михайлівський храм в селі Гра́нів Вінницької області; Єлизавета Кирилюк – село Ропоту́ха Черкаської області; Тетяна Крохмаль – Парк Подольського в місті Монастерище Черкаської області; Марія Немикіна – церкву в селі Старі Бабани Черкаської області; Єлизавета Шпак – село Доброво́ди Черкаської області; Аліна Коваленко –місто Умань; Єлизавета Медведюк – село Розношенське Кіровоградської області; Влада Максименюк – парк «Софіївка»; Аліна Курінна – Кам’янець-Подільську фортецю; Ізабела Большакова – місто Гайворон Кіровоградської області та Лимарчук Анастасія – театр ляльок у місті Вроцлав республіка Польща.

На завершення Людмила Малюга подякувала студентам за їх активність та побажала, щоб роки навчання на факультеті менеджменту залишили у їх серцях лише найкращі спогади та радісні відчуття. Тож нехай з кожним роком туризм, як форма дозвілля, стає все змістовнішим, популярнішим і безпечнішим, а нові маршрути відкривають вікно у широкий світ, сприяють встановленню добросусідських стосунків та порозуміння між народами.