+38 (04744) 3-18-24
Остання редакція: 30 листопада 2021

Семанір комунікативних навичок при працевлаштуванні

30 листопада 2021 р.в рамках співпраці з Психологічною службою Уманського національного університету «Довіра», в особі практичного психолога-консультанта служби Валентиною Мазуренко, був проведений онлайн-семінар для здобувачів вищої освіти першого рівня спеціальності 075 «Маркетинг» 1-4 курсів на тему "Особливості комунікації при працевлаштуванні на роботу".

Семінар був присвячений питанням підвищення впевненості та рівня комунікативної компетентності випускника при працевлаштуванні на роботу. Учасники оволоділи знаннями, навичками та техніками впевненої та ефективної комунікації під час міжособистісної взаємодії, колективного спілкування, конфліктних ситуацій та проходження співбесіди із потенційними роботодавцями при працевлаштуванні.

В ході тренінгу психолог поділилася зі студентами лайфхаками як уникнути стандартних помилок у спілкуванні з роботодавцями та надала практичні поради щодо проходження співбесіди.

Кафедра маркетингу щиро вдячна Валентині Мазуренко за співпрацю і професійну допомогу студентам!