Остання редакція: 11 квітня 2020

Щиро вітаємо з Днем геодезиста і картографа!

Професія геодезиста і картографа завжди була та буде актуальною, адже без кропіткої праці геодезистів і картографів неможливе проектування, будівництво, впорядкування земельних ділянок. Крім того,  виконання геодезичних і картографічних робіт є необхідною передумовою успішного господарювання на селі, успішних наукових досліджень, будівництва, видобутку корисних копалин.

Тож вітаємо всіх геодезистів та картографів, зокрема і науково-педагогічних та інших працівників кафедри геодезії, картографії і кадастру та студентів-геодезистів Уманського НУС, з професійним святом – Днем геодезиста і картографа! Бажаємо вам міцного здоров’я та благополуччя, натхнення та успіхів у повсякденних справах! Нехай вас зігріває любов і відданість ваших рідних і близьких!

З повагою та найкращими побажаннями

деканат, професорсько-викладацький колектив

та Рада студентського самоврядування

факультету лісового і садово-паркового господарства