+38 (04744) 4-69-87
Остання редакція: 13 липня 2020

Розширене засідання спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій і фаховий семінар з біології та прикладної екології

16 липня 2020 р. в аудиторії 178 об 1100 відбудеться розширене засідання спеціалізованої вченої ради із захисту дисертацій за спеціальностями 03.00.12 – фізіологія рослин, 03.00.07 – мікробіологія, 06.01.01 – загальне землеробство і фахового семінару з біології та прикладної екології

У порядку денному попередній розгляд кандидатських дисертацій:

1.ОБГРУНТУВАННЯ СИМБІОЗУ RHIZOBIUM LEGUMINOSARUM BIOVAR VICEAELENS CULINARIS MEDIK ЗА ДІЇ БІОЛОГІЧНИХ ПРЕПАРАТІВ.

Спеціальність: 03.00.07 – мікробіологія.

Виконавець: Новікова Тетяна Петрівна – викладач-стажист кафедри біології Уманського НУС.

Науковий керівник: Карпенко Віктор Петрович, доктор сільськогосподарських наук, професор, проректор з наукової та інноваційної діяльності (Уманський національний університет садівництва).

2. ДІЯ АНАЛОГІВ ФІТОГОРМОНІВ І РЕТАРДАНТУ ТЕБУКОНАЗОЛУ НА РОСТОВІ ПРОЦЕСИ ТА УРОЖАЙНІСТЬ ПЕРЦЮ СОЛОДКОГО.

Спеціальність: 03.00.12 – фізіологія рослин.

Виконавець: Кушнір Олена Василівна, викладач Вінницького вищого професійного училища сфери послуг.

Науковий керівник: Кур’ята Володимир Григорович, доктор біологічних наук, професор кафедри біології (Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського).

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в обговоренні дисертацій.