+38 (04744) 3-43-84

Розширене засідання кафедри агрохімії і ґрунтознавство

Згідно рішення Вченої ради Уманського національного університету садівництва (протокол № 5 від « 7 » квітня 2023 року) на кафедрі агрохімії і грунтознавства 18 травня було проведено публічну презентацію наукових результатів дисертації аспірантки Мусієнко Ліни Анатоліївни на здобуття наукового ступеня доктора філософії в галузі знань 20 Аграрні науки та продовольство за спеціальністю 201 Агрономія.

Дисертаційне дослідження на тему «Оптимізація системи удобрення сочевиці на чорноземі опідзоленому Правобережного Лісостепу України»  Мусієнко Ліна Анатоліївна підготувала за час навчання за PhD-програмою. Роботу виконано під керівництвом  доктора сільськогосподарських наук, професора Господаренка Григорія Миколайовича.

Здобувачка доповіла про результати досліджень за темою дисертації. На засіданні виступили рецензенти роботи доктор с.-г. наук, професор Віталій Любич та кандидат с.-г. наук, доцент Олена Черно, які відмітили позитивні сторони роботи і вказали на окремі дискусійні питання та зауваження.

В обговоренні доповіді взяли участь декан факультету агрономії, професор Сергій Полторецький, д. с.-г. н., професори: Людмила Рябовол, Володимир Заморський, Петро Копитко, Анатолій Яценко, Роман Яковенко, доцент Андрій Мартинюк. На розширеному засіданні кафедри ухвалили проєкт висновку, про те що дисертаційна робота Л. А. Мусієнко на тему: «Оптимізація системи удобрення сочевиці на чорноземі опідзоленому Правобережного Лісостепу України» відповідає Вимогам до оформлення дисертації, затвердженими Наказом МОН України від 12.01.2017 № 40, та може бути представлена до захисту в Разовій спеціалізованій вченій раді.

Олександр СТАСІНЄВИЧ,
к-с. г. н, доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства