+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 16 вересня 2019

Робота колегіальних органів управління факультету

13 вересня 2019 року на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулося засідання вченої ради факультету, на якому розглядались важливі питання щодо:

• готовності аудиторного фонду до 2019-2020 н.р.;
  • результатів вступної кампанії у 2019 р.;
  • результатів заліково-екзаменаційної сесії ІІ семестру 2018-2019 н.р.;
  • планів роботи вченої ради факультету економіки і підприємництва на 2019-2020 н.р.;
  • планів роботи та завдань факультету економіки і підприємництва на 2019-2020 н.р.;
  • змін у складі вченої ради факультету економіки і підприємництва.

Цього ж дня були скликані збори трудового колективу факультету, на яких заслуховувалось питання обрання до складу вченої ради факультету економіки і підприємництва виборних представників від науково-педагогічних працівників та органів студентського самоврядування факультету.

За дорученням ректора університету Олени Непочатенко, декан факультету економіки і підприємництва Юлія Нестерчук привітала усіх співробітників факультету зі 175-річчям від дня заснування Уманського національного університету садівництва, вручила пам’ятні медалі та грамоти усім присутнім за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для аграрного сектору економіки та активну участь у житті колективу.

Секретар вченої ради факультету та зборів трудового колективу
факультету
економіки і підприємництва