+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 21 листопада 2019

Робота колегіальних органів управління факультету

20 листопада 2019 року на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулось засідання вченої ради факультету, на якому розглядались важливі питання щодо:

• результатів проміжної атестації студентів денної форми навчання на факультеті економіки і підприємництва у І семестрі 2019-2020 н.р.;
  • підготовки до підсумкової атестації студентів освітнього рівня «магістр» денної та заочної форм навчання на факультеті економіки і підприємництва;
  • розгляду конкурсних справ професорсько-викладацького складу факультету економіки і підприємництва.

Усі питання порядку денного розкрито. Члени вченої ради факультету брали активну участь в обговоренні, що дозволило напрацювати відповідні рішення та комплекс завдань для виконання. За результатами таємного голосування вченою радою факультету економіки і підприємництва Уманського НУС було ухвалено обрати:

• Поліщука Олега на вакантну посаду старшого викладача кафедри обліку і оподаткування;
  • Пташник Світлану на вакантну посаду старшого викладача кафедри фінансів, банківської справи та страхування;
  • Осіпову Аллу на вакантну посаду старшого викладача кафедри економіки.

Цього ж дня були скликані збори трудового колективу факультету, на яких заслуховувалось питання про рекомендацію Вченій раді Уманського НУС науково-педагогічних працівників на заміщення вакантних посад завідувачів кафедр. У результаті таємного голосування було ухвалено рішення вийти з клопотанням перед Вченою радою Уманського НУС щодо обрання:

• Прокопчук Олени на вакантну посаду завідувача кафедри фінансів, банківської справи та страхування;
  • Ліщука Романа  на вакантну посаду завідувача кафедри інформаційних технологій.

Секретар вченої ради факультету та зборів трудового колективу
факультету економіки і підприємництва Галина Аніщенко