Робота дистанційно – нові вимоги сьогодення

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва продовжує свою діяльність, тож активно долучилася до дистанційного перебігу освітнього процесу.

Викладачі кафедри постійно працюють зі студентами на різних онлайн платформах, забезпечуючи тим самим стабільність у вивченні дисциплін і стимулюючи молодь до ефективної організації часу.

Також неодмінною складовою успішної співпраці є постійний діалог між науково-педагогічними працівниками, які мають чітко скоординовувати власні дії. Тож нині колектив кафедри провів дистанційне онлайн засідання, на якому було обговорено актуальні питання дистанційної освіти й окреслено прерогативи діяльності та цілі на найближчу перспективи.

Нова форма співпраці та її активне використання колективом кафедри фінансів, банківської справи та страхування доводить, що адаптація навчального процесу до нових викликів і вимог проходить у позитивному руслі ефективної взаємодії.