Результати Всеукраїнського студентського конкурсу "Туристичні перлини України"

26 травня на кафедрі туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва відбулась підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського студентського конкурсу «Туристичні перлини України». Конкурс відбувався у форматі відеоконференції.

Для участі у Всеукраїнського студентського конкурсу «Туристичні перлини України» надіслано 75 робіт із провідних закладів вищої освіти. За результатами попереднього рецензування у підсумковій конференції було запрошено 30 авторів наукових робіт, які були оцінені рецензентами у 55 і вище балів. У підсумковій конференції взяли участь 30 студент із 15 закладів вищої освіти України. Для  оцінювання наукових робіт до складу конкурсної комісії увійшли провідні науковці закладів вищої освіти України.

Відкриття підсумкової конференції Всеукраїнського студентського конкурсу «Туристичні перлини України» розпочалось  словами привітання завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва професора Людмили Транченко. Яка зазначила, що проведення таких заходів дозволяє виявляти й розвивати таланти молодих дослідників та сприяє реалізації їх здібностейЗаохочує інтерес студентів до вивчення історії свого краю, культурних особливостей та популяризує туристичні маловідомі місця України. Такі конкурси дозволяють рухати вперед молоду українську науку.

На підставі рецензій та оцінки наукових доповідей учасників науково-практичної конференції, конкурсна комісія визначила переможців Конкурсу та нагородили:

Дипломами І ступеня:

• Анастасію Гетьманенко (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова);

• Анастасію Баліцьку (Одеська Національна академія харчових технологій);

• Миколу Малюх (Черкаський державний технологічний університет).

Дипломами ІІ ступеня:

• Анну Гузій (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу);

• Дар‘ю Глушенко (Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова);

• Катерину Серевертну (Уманський національний університет садівництва);

• Юлію Журбу (Національний університет харчових технологій).

Дипломами ІІІ ступеня:

• Марію Шмачкову (Харківський кооперативний торгово-економічний коледж);

• Яну Чумак (Уманський національний університет садівництва);

• Анну Суінову (Боярський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природо користування України);

• Олену Твардовську (Ужгородський національний університет);

• Анастасію Нещубську (Вінницький національний аграрний університет);

• Заріну Назрієву (Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова);

• Марію Вербецьку (Уманський національний університет садівництва).

За рішенням конкурсної комісії 16 учасників підсумкової науково-практичної конференції Конкурсу нагороджені сертифікатами учасника, а усі наукові керівники, студенти яких виступили під час підсумкової науково-практичної конференції, відзначаються подяками.

Вітаємо переможців Конкурсу та їх наукових керівників та бажаємо їм нових наукових звершень!

Доцентка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи

Діана Нагернюк