+38 (04744) 3-07-32
Остання редакція: 18 травня 2020

Реєстрація на ЄВІ для вступу до магістратури

Шановні вступники!

12 травня 2020 року в Уманському національному університеті садівництва розпочалась реєстрація учасників єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) – вступників, які бажають вступати до магістратури за спеціальностями:

• 101 Екологія
  • 183 Технології захисту навколишнього середовища
  • 181 Харчові технології
  • 193 Геодезія та землеустрій
  • 051 Економіка
  • 071 Облік і оподаткування
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
  • 075 Маркетинг
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • 073 Менеджмент
  • 281 Публічне управління та адміністрування
  • 241 Готельно-ресторанна справа
  • 242 Туризм

Реєстрація триватиме до 5 червня.

Для успішної реєстрації необхідно сформувати і надіслати на електронну адресу приймальної комісії університету vstupudau@gmail.com пакет сканкопії або фотокопії наступних документів:

• заповнена заява-анкета з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка (зразок додаємо нижче);
  • документ, що посвідчує особу – паспорт (якщо паспорт старого зразка, то  копії 1, 2 сторінки та прописка; якщо нового зразка, то копію обох сторін ID-паспорта та витягу з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання);
  • облікова картка платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків) – ідентифікаційний код;
  • довідка, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (для осіб, які завершують навчання в поточному році, персональні дані яких не вносяться до Єдиної державної бази з питань освіти);
  • диплом і додаток до нього, на базі якого планується вступ (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів розміром 3х4 см (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичний висновок за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

Зверніть увагу, що у темі листа вступник обов’язково зазначає своє прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Приймальна комісія Уманського НУС перевіряє наявність документів необхідних для реєстрації та надає відповідь про отримання документів на електронну адресу, вказану в листі.

У разі успішної реєстрації учаснику надсилають сканкопію екзаменаційного листа для перевірки правильності внесення усіх даних. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, обов’язково зверніться до приймальної комісії.

Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії.

Вступник також має можливість зареєструватися для участі в ЄВІ безпосередньо в приймальній комісії Уманського НУС.

Телефони для довідок:

(04744) 3-07-32