+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 28 лютого 2020

Проводьте вільний час цікаво разом з нами!

26 лютого креативний склад ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва вкотре зібрався, аби цікаво спланувати проведення часу.

Гостею нашого засідання стала  пані Ольга Діденко — спеціаліст з туризму, яка нещодавно дуже вразила нас під час пізнавальної прогулянки по місту. Усі, хто хоча б раз побував в Умані, цікавляться історією міста. Тож метою нашої зустрічі був розгляд питання «Як можна провести цікаво вільний час, незалежно від віку та чоловік ви чи жінка?».

Студенти висловлювали цікаві ідеї та пропозиції, однією з яких було залучення всіх бажаючих студентів ФЕП до прийняття участі в проведенні екскурсій, інтерактивів, квестів та інших, не менш захоплюючих, заходів. Для більш детального ознайомлення молоді з історією міста та його архітектурними пам’ятками буде проведена ще одна пізнавальна екскурсія в іншій частині міста. Ми з нетерпінням чекаємо на наступну зустріч із пані Ольгою.

Неперевершену, захоплюючу, пізнавальну, веселу екскурсію та море емоцій ми вам обіцяємо!

Мар’яна Дубенко, студентка 11-ф групи