+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Остання редакція: 27 грудня 2021

Проведено захист кваліфікаційних проєктів здобувачів вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

13 грудня 2021 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти заочної форми навчання а 24 грудня 2021 року – денної  форми навчання за ОР «Магістр» спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Цьогоріч захищали кваліфікаційні роботи 4 випускники-заочники та 14 випускників-денників.

Головою екзаменаційної комісії був професор кафедри екології та безпеки життєдіяльності Уманського НУС, доктор географічних наук, професор Сергій Сонько, членами – професори Юрій Кисельов і Роман Рудий, доцент Михайло Шемякін, секретар комісії – доцент Володимир Кирилюк.

Кращими визнано кваліфікаційні роботи Олесі Коваленко на тему «Проєкт землеустрою щодо інвентаризації масиву земель під запроєктованими польовими дорогами», Карини Коваленко на тему «Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки для експлуатації об’єкта нерухомого майна», Олега Нагорного на тему «Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству «Уманське РЕУ №3»», Вадима Колоса на тему «Геодезичне забезпечення будівництва повітряного газопроводу» та Романа Кондратюка – «Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ «Будівельник» для будівництва адміністративної будівлі з господарськими приміщеннями». «Червоний» диплом отримає магістр геодезії та землеустрою Олеся Коваленко.

Захист дипломних проєктів засвідчив не лише високий рівень знань більшості магістрантів у сфері геодезії та землеустрою, а і їхні творчі здібності в царині геодезичних вишукувань і землевпорядного проєктування.

Юрій Кисельов,

професор кафедри геодезії, картографії і кадастру