+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Остання редакція: 26 березня 2021

ПРОФОРІЄНТАЦІЮ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ!

Не дивлячись на жорстку буденність та умови, що диктує поступ сучасних подій у суспільстві профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва йде активним поступом паралельно до приймальної кампанії 2021 року.

26.02.2021 року науково-педагогічні працівники кафедри Ірина Удовенко та Михайло Шемякін здійснили заплановану поїздку до відокремлених структурних коледжів Уманського НУС: Тальнівський будівельно-економічний фаховий коледж, Тальянківського агротехнічного фахового коледжу, Шевченківський фаховий коледж. Було роздано рекламні матеріали та заповнено анкети потенційних вступників.

Майбутні абітурієнти активно брали участь у обговорені інформації щодо вступу у вищий навчальний заклад, перелік дисциплін та обов’язкових сертифікатів ЗНО. Як завжди, випускників гостро цікавили умови проживання та умови навчання у ракурсі пандемічної ситуації.

Перспектива здобути вищу освіту за фахом є основним рушієм прагнення подальшого самовдосконалення та саморозвитку у професійному спрямуванні!

Чекаємо на навчання усіх бажаючих!

Юрій   Кисельов,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру