Меню

Продовження практики впровадження живого спілкування англійською мовою на засіданнях студентського наукового гуртка «Юний фінансист»

24 листопада студентами та викладачами кафедри фінансів, банківської справи та страхування було організовано та проведено у дистанційній формі на основі платформи Zoom засідання студентського наукового гуртка.

На порядок денний зібрання було винесено презентацію і розгляд результатів наукового дослідження студентки 21-кф групи Анастасії Янюк на тему: «MODERN VECTORS OF DEVELOPMENT OF THE AGRICULTURAL INSURANCE SYSTEM IN UKRAINE».

Під час доповіді студенткою були розглянуті актуальні питання розвитку аграрного страхування в Україні, а всі отримані результати та відповіді на запитання були надані англійською мовою.

Колектив кафедри саме такими заходами концентрує увагу студентства на актуальності питання поглиблення володіння англійською мовою у професійній сфері.

Викладацький склад висловлює вдячність Анастасії за проявлену наполегливість і бажання розвиватись, йти в ногу з часом і вдосконалюватись.

Юлія Улянич

керівник студентського наукового гуртка