+38 (04744) 3-98-37
Меню

Призове місце студента кафедри агроінженерії у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Кожного навчального року відбувається конкурс студентських наукових робіт, як в Уманському НУС, так і в інших ВУЗах України, де студенти мають змогу висвітлити свої наукові напрацювання з даної спеціальності. Цьогоріч свої наукові здобутки у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Агроінженерія», який відбувся в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, представив Владислав Танцюра, студент кафедри агроінженерії, 11м-ім групи. Науковий керівник – завідувач кафедри агроінженерії Уманського НУС Андрій Войтік.

У секції агроінженерія студент виступив з доповіддю, яка викликала зацікавленість в учасників конференції й комісії, та була визнаною однією з найкращих. Владислав Танцюра нагороджений дипломом ІІ ступеня, а науковий керівник Андрій Войтік подякою за хорошу підготовку студента.

Висловлюємо подяку організаторам конкурсу за цікавий захід, а майбутнім учасникам нових наукових звершень.

Тетяна Кутковецька, доцент кафедри агроінженерії.