+38 (04744) 4-69-87
Остання редакція: 29 квітня 2021

Представники РМВ Уманського НУС взяли участь в роботі круглого столу «Молоді лідери: 8 кроків до лідерства в часи змін»

У квітні 2021 року відбувся круглий стіл «Молоді лідери: 8 кроків до лідерства в часи змін».

Метою круглого столу було обговорення актуальних питань новітніх підходів та механізмів формування лідерських якостей молодих науковців закладів вищої освіти України.

Модератор круглого столу – голова Ради молодих вчених ДДУВС Марія Вакулич. Серед учасників – голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук, а також представники Рад молодих вчених обласних адміністрацій і вищих навчальних закладів нашої країни. Загалом до заходу долучилися представники 103-х закладів вищої освіти, наукових установ, наукових практиків із 18 областей України до сфери інтересів яких належать питання лідерських якостей молодих науковців, аналіз пріоритетів стратегічного лідерства, побудова "карти теорій лідерства". Серед учасників засідання круглого столу і представники Уманського національного університету садівництва.

У ході круглого столу фахівці презентували свої доповіді. Серед обговорюваних питань – лідерство та цифрова культура викладача, стратегічне лідерство як мистецтво життя, формування лідерської компетенції тощо.

Катерина Костецька, голова РМУ УНУС