+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі

Практичне заняття студентів факультету агрономії

24 вересня на дослідному НВВ Уманського НУС, у польовій сівозміні кафедри рослинництва імені О.І. Зінченка, відбулося практичне заняття зі студентами IV та аспірантами І і ІІ курсів спеціальності 201 Агрономія.

Заняття проводили доценти кафедри Василь Новак, Андрій Січкар, Сергій Рогальський і Віталій Кравченко. Науково-педагогічні працівники ознайомили здобувачів вищої освіти з впливом елементів технології вирощування кукурудзи, соняшнику і сої на продуктивність цих культур. Так, були розкриті питання щодо особливостей системи захист цих культур від хвороб і шкідників, а також умови мінерального живлення впродовж вегетації.

Заняття видалося надзвичайно пізнавальним, а також дало змогу здобувачам вищої освіти поглибити і закріпити теоретичні знання, які вони отримали в навчальних аудиторіях, вплинути на формування їх професійної компетентності.

Слід звернути увагу на те, що завдяки таким практичним заняттям студенти отримують не просто теоретичні, а «справжні» практичні знання та навички, підкріплені досвідом викладачів університету.

Денис Гинга, студент 41-а групи