+38 (04744) 3-40-82
Остання редакція: 23 вересня 2020

Праця — одна з найважливіших здатностей людини

Здавна важливі питання практичного характеру у сільському господарстві вимагали наукової розробки, без якої їх не можна було вирішити. Між агрономічною наукою і сільськогосподарською практикою мала існувати посередницька ланка, через яку наукові здобутки могли б надходити і засвоюватись масами селянства. Саме такою ланкою і стали науково-дослідні станції і поля. В Уманському національному університеті садівництва жодного дня без дослідного поля не існувала кафедра овочівництва. На дослідних ділянках студенти, аспіранти та викладачі проводять наукову роботу.

Завершальним етапом наукової діяльності у відкритому ґрунті завжди є роботи по прибиранню рослинних решток. Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин разом з викладачами та аспірантами кафедри овочівництва 23 вересня 2020 року зібрали врожай пізньостиглих овочевих культур та залишки вегетативної маси рослин.

В гожі дні та в сльоту

Трудитися, мій сину, на землі,

Щоб ти пізнав, якої праці й поту

Хліб коштує на ниві й на столі (Степан Жупанин)