+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 01 червня 2023

Позачергове засідання вченої ради факультету

30 травня відбулося позачергове засідання вченої ради факультету економіки і підприємництва Уманського НУС.

Під час зібрання було розглянуто питання щодо конкурсних справ науково-педагогічних працівників факультету економіки і підприємництва. Заслухавши інформацію про претендента на посаду старшого викладача, провівши процедуру таємного голосування, було прийнято рішення обрати кандидата економічних наук Ольгу РАТУШНУ на вакантну посаду старшого викладача кафедри обліку і оподаткування.

Також було схвалено рішення постійно діючої комісії факультету економіки і підприємництва з визнання результатів підвищення кваліфікації за підсумками проходження викладачами науково-педагогічного стажування та участі в міжнародних освітніх вебінарах.

Галина Аніщенко, секретар вченої ради факультету економіки і підприємництва