+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 02 червня 2023

Подорож у минуле з музеєм-садибою «Лялькова хата»

1 червня 2023 року студенти факультету економіки і підприємництва Уманського національного університету садівництва мали можливість відвідати музей-садибу «Лялькова хата», що в селі Полянецькому на Уманщині.

Почався відпочинок з того, що ми познайомилися з доброзичливою та привітною панею Іриною. Її розповіді про дитинство, бажання відтворити українські традиції та створити еко- садибу на подвір’ї, де минуло все її дитинство, зацікавили з перших хвилин. На території ми бачили досить велику кількість предметів вжитку, якими користувалися наші предки.

У старовинній хаті з глини, де замість килимів – сіно із запашного різнотрав’я, відчувається атмосфера спокою та затишку. Спочатку нам пані Ірина провела цікавий майстер-клас з виготовлення ляльки, а вже опісля кожен мав змогу створити свою, особливу. Також, всі охоче станцювали традиційний український танок, яким раніше молодь розважалася на вечорницях. Після плідної праці і танцю, пані Ірина почастувала нас печивом та запашним чаєм з меліси.

Безліч фото, незабутні емоції, море позитиву, а головне – спогади, які нагадуватимуть про цей чудовий день!

Дякуємо пані Ірині за гостинність та організаторам університету за таку блискучу можливість поринути в традиції нашого минулого!

Катерина ЗАЯРНА, член ради студентського самоврядування факультету економіки і підприємництва УНУС