+38 (04744) 3-43-84

ПЛІДНА СПІВПРАЦЯ

Професор Григорій ГОСПОДАРЕНКО прочитав лекцію агрономам компанії «Рей Агро» на тему «Живлення основних культур (пшениця, ріпак, соя, кукурудза, соняшник) та особливості їх удобрення». До лекції в режимі Zoom-конференції мали змогу долучитися студенти освітніх ступенів: молодший бакалавр, бакалавр, магістр. «Рей Агро» — підприємство з вирощування зернових і технічних культур, яке входить у структуру групи компаній «Агропросперіс». Компанію створено в 2014 році. Регіон її діяльності: Сумська, Харківська, Житомирська, Хмельницька та Винницька області. Компанія «Рей Агро» прагне підтримувати екологічний баланс навколишнього середовища, поліпшує соціальну сферу і робить свій вклад в економіку розвитку України, забезпечує нові робочі місця і високі стандарти умов праці. Приємно, що серед агрономів компанії «Рей Агро» є і випускники нашого університету.

Володимир НЕВЛАД,

доцент кафедри агрохімії і ґрунтознавства