+38 (04744) 3-20-50
Остання редакція: 05 червня 2023

ПІШЛА ІЗ ЖИТТЯ КОЛИШНЯ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ УКРАЇНСЬКОЇ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ ЗАМАХОВСЬКА МАЙЯ ЮХИМІВНА

Колектив кафедри української та іноземних мов з глибоким сумом повідомляє, що пішла із життя у вічність колишня викладач кафедри – Замаховська Майя Юхимівна.

Майя Юхимівна прожила повних 90 років нелегкого і тернистого життя, віддавши більшу частину свого життя рідній кафедрі та університету.

Замаховська М. Ю. працювала у нашому університеті з 1957 року. З 1980 р. до 1999 р. обіймала посаду завідувача кафедри української та іноземних мов. З 1977 р. до 2012 р. працювала головним редактором газети “Університетські вісті”. Завжди брала активну участь у громадському житті університету, міста Умані та Уманського району, була одним із засновників народного самодіяльного колективу – ансамблю пісні і танцю “Хлібодари”.

Замаховська Майя Юхимівна була висококваліфікованим науково-педагогічним працівником, високопрофесійним викладачем, талановитим знавцем української та німецької мов. Упродовж всіх років своєї педагогічної діяльності успішно навчала і виховувала студентську молодь, прищеплювала молодому поколінню майбутніх фахівців-аграріїв любов до України, української мови, культури і традицій українського народу.

За досягнуті успіхи у науково-педагогічній діяльності та громадській роботі Замаховська Майя Юхимівна була нагороджена багатьма нагородами і відзнаками.

Майя Юхимівна була завжди взірцем для колег та студентів, уміла надати слушну професійну пораду і необхідну підтримку у будь-яких життєвих ситуаціях.

Розділяємо скорботу і сум рідних, близьких, друзів, усіх тих, хто знав Майю Юхимівну і мав честь працювати з нею.

Нехай добрий, світлий спомин про Майю Юхимівну Замаховську назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, поважав і шанував. Важко знайти слова втіхи, коли назавжди зупиняється серце людини, проте світлі спогади про того, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть.

Світла пам'ять про Замаховську Майю Юхимівну назавжди залишиться у наших серцях.

Прощання відбудеться 06 червня 2023 року у 48 ауд. Уманського НУС о 12:00 год. Поховання на цвинтарі Софіївська Слобідка.