+38 (04744) 3-40-82
Остання редакція: 15 червня 2021

Підсумкова атестація за спеціальністю 203 "Садівництво та виноградарство"

Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти (складання екзамену) за спеціальністю 203 "Садівництво та виноградарство" відбулася 15 червня 2021 р. на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин. Підсумки складання екзамену засвідчили, що студенти належно оволоділи теоретичними знаннями із фундаментальних та професійно орієнтованих дисциплін. Загалом екзаменаційна комісія відмічає достатній рівень підготовки фахівців для виконання професійних завдань відповідно до сучасних вимог сільськогосподарського виробництва.

Рішенням Екзаменаційної комісії 16 студентам денної форми навчання та 6 студентам заочної форми навчання факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин  присвоїти кваліфікацію „Бакалавр із садівництва та виноградарства” за спеціальністю 203 „Садівництво та виноградарство” з видачею їм диплома встановленого зразка.