Меню

ПЕРЕМОГА У ІІ ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА»

За підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який проводився на базі Одеської національної академії харчових технологій, галузевою конкурсною комісією зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» наукову роботу студенток Уманського НУС Лілії Онищук та Катерини Балашової було нагороджено Дипломом ІІ ступеня.

Наукову роботу «Упровадження інноваційних форм діяльності  у роботу підприємств готельно-ресторанної сфери» (написану під керівництвом к.е.н., доцента кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Раїси Кожухівської) було відібрано рецензентами з-посеред 60 наукових робіт, які подані на конкурс 31 ЗВО України.

У процесі обговорення результатів, конкурсною комісією, яка складалася з провідних науковців, дослідників та практиків сфери готельно-ресторанного бізнесу, ІІ місце одноголосно було присуджено науковій роботі «Упровадження інноваційних форм діяльності у роботу підприємств готельно-ресторанної сфери».

Студентки Лілія Онищук та Катерина Балашова під керівництвом Раїси Кожухівської протягом 3 років поспіль досліджували питання реалізації інноваційних проектів у сферу готельно-ресторанної діяльності. Наслідком їх кропіткої праці стало написання наукової роботи, яка отримала таку визначну нагороду. Також, інноваційні ідеї, викладені в науковій роботі, було запропоновано до реалізації готельно-ресторанним та спортивно-туристичним організаціям Уманщини, які з погодилися їх упровадити у свою діяльність.

Вітаємо студенток та їх наукового керівника з отриманою нагородою та бажаємо нових звершень на науковій ниві.

Колектив викладачів та студентський актив

кафедри туризму та готельно-ресторанної справи.