+38 (04744) 3-14-03, +380 (97) 460-93-43 (Viber)
Остання редакція: 23 вересня 2020

Орієнтири для руху вперед

22.09.2020 року на факультеті економіки і підприємництва Уманського НУС відбулось засідання вченої ради факультету. На порядку денному розглядались важливі питання, які стосувались підведення підсумків вступної кампанії у 2020 р. та результатів заліково-екзаменаційної сесії ІІ семестру попереднього навчального року. Першочерговим став розгляд і затвердження планів роботи вченої ради факультету, а також планів роботи й завдання факультету економіки і підприємництва на 2020-2021 н.р.

Ретельне планування за різними напрямами роботи (навчальна, наукова, методична, профорієнтаційна, організаційно-виховна, практична підготовка та ін.) дозволить визначити покрокові заходи, спрямовані на  розвиток факультету, а майбутнє перетворити на сьогодення. Рішенням вченої ради визначено коло відповідальних та зафіксовано строки реалізації конкретних завдань організаційного, виконавського та контрольного характеру.

Засідання вченої ради факультету економіки і підприємництва відбулось із дотриманням карантинних вимог.

Галина Аніщенко, секретар вченої ради
факультету економіки і підприємництва