+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі

Дистанційне навчання під час карантину

Згідно рішення Кабінету Міністрів в Україні оголошено загальнонаціональний карантин. Міністерство освіти і науки рекомендувало ЗВО тимчасове обмеження освітнього процесу. Тому виконання освітніх програм в Уманському НУС відбувається дистанційно з використанням освітньої платформи MOODLE. Крім цього студенти і викладачі працюють через Viber, Google Meet, Google Classroom, PowToon, LearningApps, Kahoot і Zoom або передають необхідну інформацію електронною поштою. За можливості частина занять буде відпрацьована після карантину. Нині всі учасники навчального процесу налаштовані на гнучкий онлайн режим і з великим багажем набутих знань вийти з ситуації, що склалася в країні в умовах карантину.
Вхід до системи MOODLE можна знайти внизу головної сторінки сайту Уманського НУС

або ТУТ. Порядок реєстрації можна переглянути на YouTube-каналі викладача нашого університету (Володимир Новіков).
Для прикладу наводимо порядок встановлення і реєстрації на платформі Zoom на базі Windows (персональний комп’ютер) і android (смартфон, планшет).

Отже, карантин не повинен бути нездоланною перешкодою для ефективності освітнього процесу.