Онлайн-екскурсія для Першокурсника «УНУС очима Старшокурсника»

Цикл заходів, організованих кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи, приурочених Всесвітньому Дню туризму, 30 вересня 2022р. завершився онлайн-екскурсією для цьогорічних першокурсників факультету менеджменту «УНУС очима Старшокурсника».

Все, що викликає цікавість, може бути екскурсійним об’єктом або темою екскурсії. Звичайно, тим хто ще вчора був школярем і одиннадцять років звик ходити до своєї школи, а сьогодні уже студент і йому двері відкрив ще не зовсім відомий навчальний заклад, дуже хочеться дізнатися, а що ж там за цими дверима, що його очікує всі ці найближчі чотири роки.

Знайти відповіді на ці та інші питання, першокурсники спеціальностей «Туризм», «Готельно-ресторанна справа», «Менеджмент» змогли у  відеороликах, презентаціях, що відображали багатогранне, насичене, яскраве, неповторне життя Студента Уманського національного університету садівництва.

Welcome to Uman National University of Horticulture!

Любов Коваленко, доцент кафедри туризму та

готельно-ресторанної справи