+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Остання редакція: 02 червня 2021

ОБГОВОРЕННЯ ДИСКУСІЙНОГО ПИТАННЯ РИНКУ ЗЕМЛІ

Чергове засідання студентського наукового гуртка 26 травня на кафедрі геодезії, картографії і кадастру перетворилося на жваву дискусію. Питання ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні є дискусійним, і зовсім неоднозначним.

Тема засідання «Ринок землі: реалії та очікування» зачепила не тільки студентів, а й викладачів, які були присутніми на засіданні:  доцент Володимир Кирилюк, старший викладач Сергій Кононенко, доцент Петро Боровик, доцент Михайло Шемякін і професор Юрій Кисельов.

Після відкриття засідання старостою гуртка Олегом Гурою, із коротким словом виступив завідувач кафедри професор Кисельов Ю. О. Його виступ відкрив бурхливу дискусію з питань переваг і ризиків запровадженні ринку сільськогосподарських земель.

Солодкий Назар висвітлив «Теоретичні засади визначення ринку землі с/г  призначення». Після його доповіді виступив Тузюк Денис, який проголосив доповідь на тему: "Що очикує Україну після 1 липня". Студенти Коробань Назар і Райчук Андрій розглянули «Ринок землі в Україні. Передумови та наслідки».

Почеренюк Анастасія запропонувала до уваги доповідь: "Ринок землі в Україні. Основні положення, нововведення». А після неї виступив Андрій Головецький, який підняв актуальну тему: «Перспективи ринку землі».

Також обговорено доповіді Прудіус Маріни «Що залишиться селянам після ринку землі".

Після проголошення всіх доповідей розпочалася жвава дискусія з їх тематики. Студенти і викладачі висловлювали своє бачення цього болючого для українців питання. І позиції, іноді, були зовсім протилежні.

Заключної частиною було слово керівника гуртка, доцента  Кирилюка Володимира Петровича та завідуючого кафедрою, професора  Кисельова Юрія Олександровича, які подякували всім за активну участь у засіданні і нагадали, що саме у спорі і дискусії народжується істина!

Мар'яна Мосіна,

студентка 31-зм групи,