+38 (04744) 3-44-41 , +38 (067) 934-29-28
Остання редакція: 20 листопада 2020

Новітні методики викладання навчальних дисциплін!

19 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники кафедри обліку і оподаткування спільно із колегами інших кафедр Уманського НУС стали учасниками вебінару «Новітні методики викладання навчальних дисциплін», який проходив на базі Центру розвитку кадрового потенціалу навчального закладу Сумського державного університету.

Організаторами заходу Любов Горетою та Вітою Гордієнко акцентовано увагу на зміну пріоритетів навчального процесу на користь змішаного навчання на необхідності використання нині активних методів навчання. Спікери вебінару Ганна Швіндіна та Андріана Костенко поділились досвідом організації та практичними аспектами застосування новітніх методик викладання. Було акцентовано увагу на Workshops, фасилітації, тренінгових форм роботи. Виклад матеріалу супроводжувався показом презентаційних матеріалів, що сприяло підвищенню взаємодії.

Захід відбувався у дистанційній формі з використанням відео режиму.

Людмила Мельник, Тамара Кучеренко, Наталія Оляднічук, Світлана Михайловина, Олена Матрос, Галина Аніщенко  учасники вебінару, висловлюють вдячність його організаторам та сподіваються на розширенні та продовженні співпраці на майбутнє.

Галина Аніщенко, доцент кафедри обліку і оподаткування