-= Меню =-

День Державного Прапора

Наші символи наші святині

Символіка української держави – невід'ємна  частина української культури у контексті сучасної світової цивілізації. Відповідно до міжнародного права прапор, герб і гімн – це національні святині,  на які ніхто не має  права посягати. Передусім тому, що вони завойовані і відстояні протягом довговікової історії поневолення українського народу. Така  незаперечна історична правда.

Щороку 23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора України. Свято було засновано в 2004 році указом президента Леоніда Кучми на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежності України.

Синьо-жовтий прапор для українців – це символ свободи і боротьби за незалежність.

На абонементі наукової літератури представлена книжково-інформаційна виставка "Краса і велич символів держави".

Віра Побережець, провідний бібліотекар