-= Меню =-

Наша сила в єдності: в бібліотеці проходить виставка, присвячена Дню Соборності України

22 січня 1919 року у Києві проголошено Акт Злуки УНР та ЗУНР, нині відзначається як День Соборності України.

Соборність українських земель має глибоке історичне коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну незалежну, соборну державу та є інтегральним результатом складного і довготривалого процесу її формування.

Упродовж останніх років ми вже традиційно згадуємо не тільки видатних історичних діячів, які боролися за Україну, ай наших сучасників-Героїв Небесної Сотні та героїв війни за незалежність у боротьбі з російськими агресорами. Зазначивши, що наші герої воюють не за повернення окремих територій, а за всю соборну українську землю.

День Соборності України – день, який символізує єдність земель України. Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке підкреслює, що ми всі один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

Бібліотека Уманського НУС запрошує всіх бажаючих переглянути книжково-ілюстративну виставку «Наша сила в єдності», підготовлену з нагоди Дня Соборності України. На ній представлена наукова, публіцистична та художня література, в якій повною мірою розкрита не лише суть Акту проголошення злуки, а й історичний шлях українського народу до власної, незалежної, соборної України, за честь і волю якої й нині продовжується боротьба з ворогом. Але ми переможемо, адже вертаємо своє, а соборність – це мета нашої перемоги.

Ознайомитись з виставкою можна «Наша сила в єдності» в читальній залі для наукових співробітників з 20 січня до 03 лютого.