+38 (04744) 3-80-06
Optimus nabuerit in regione, notus in Ukraina et in mundi est - Кращий у регіоні, знаний в Україні і світі

Наша чарівна «Міс стиль»

5 березня в актовій залі Уманського НУС відбувся довгоочікуваний конкурс «Міс університет – 2020». Всі учасниці були неперевершеними, що значно ускладнило роботу суддям. Вони вражали своєю красою і талантами, креативністю і розумом. Факультет агрономії на конкурсі представляла студентка 13-аг групи Діана Хмелюк.

Кожну з учасниць наділили окремою номінацією, Діана отримала номінацію – «Міс стиль», але вона, безперечно, заслуговує на всі титули конкурсу, адже Діана була і витонченою, і вишуканою, оригінальною, чарівною, загадковою, елегантною, артистичною, спокусливою, сучасною і граційною.

Для Діани це хороший досвід, який в подальшому надихатиме її на нові звершення. Бажаємо залишатися такою ж милою і чарівною завжди.

Рассадіна Ірина, заступник декана з виховної роботи