Меню

Проведення лекції з дисципліни «Селекція та насінництво сільськогосподарських культур» директором Всеукраїнського наукового інституту селекції М. Ф. Парієм

На початку квітня у стінах Уманського національного університету садівництва відбулася зустріч з директором Всеукраїнського наукового інституту селекції М. Ф. Парієм.

На відкритій лекції було висвітлено можливості інтерсифікації с-г виробництва щодо вирощування рентабульних культур сучасності, таких як кукурудзя, соняшник, озима пшениця, соя. Особливої уваги за умови змін клімату було приділено постіному удосконаленню асортименту вирощуваних сільськогосподарських культур, адаптованих до значних змін і коливать кліматичних умов. Оговорено можливості підвищення їх рівня врожайності, генетичної стійкості до хвороб та шкідників та скоростиглості.