+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Остання редакція: 31 травня 2021

НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК СТУДЕНТАМИ

Практичні навички роботи з геодезичними приладами мають важливе значення у галузі геодезії та землеустрою.

Згідно із навчальним планом, студенти першого курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» під  час практичного заняття набували практичних навичок вимірювання горизонтальних кутів способом прийомів (півприйомів) та кругових прийомів.

Під час заняття вони опановували центрування прилада над точкою, виведення його у робоче положення, послідовність виконання робіт при вимірюванні горизонтальних кутів, заповнення журналу вимірювання горизонтальних кутів, обчислення значень виміряних кутів, виконання контролю точності вимірювань.

Набуті під час практичного заняття практичні навички роботи з геодезичними приладами допоможуть студентам у освоєнні спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Михайло Шемякін,

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру