+38 (04744) 4-69-84
Остання редакція: 26 січня 2023

Міжнародне науково-педагогічне стажування «Проблеми управління якістю освіти в сфері обслуговування та екології»

Шановні колеги!

Вища школа туризму і екології в Сухій Бескидській, Громадська організація «Освітній ресурсний центр» запрошують взяти участь у науково-педагогічному стажуванні «Проблеми управління якістю освіти в сфері обслуговування та екології», яке відбудеться 30 січня – 12 березня 2023 року.

До участі запрошуються педагогічні і науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти України I–IV рівнів акредитації, метою яких є ознайомлення із європейськими інноваційними підходами до надання освітніх послуг, новітніми унікальними методиками у викладацькій діяльності, основними тенденціями розвитку готельно-ресторанної справи, туризму та екології у ЄС, зокрема в Республіці Польща.

Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів ЄКТС (180 годин аудиторної та індивідуальної роботи) і розподіляється по 6 годин кожного дня впродовж 6 робочих тижнів.

Організаційний комітет:

• доктор Бартломей Валас, професор Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській;

• доктор Томаш Пасіербек, директор Національного парку Баб’я Гура;

• Марія Гжечинка, канцлер Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській;

• доктор Марек Ноцонь, професор Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській, декан факультету суспільних наук Вищої школи туризму і екології в Сухій Бескидській.

Форма участі: дистанційна.

Мова тез доповідей: польська, англійська, українська.

Учасникам необхідно до 27 січня 2023 року (включно):

1) заповнити заявку;

2) надіслати на електронну адресу tourism@cuesc.org.ua:

• тези науково-методичної доповіді за профілем роботи здобувача в навчальному або науковому закладі України;

• після отримання реквізитів надіслати відскановану копію квитанції про сплату організаційного внеску.

Тема листа: на стажування з туризму.

Проходження науково-педагогічного стажування без підготовки науково-методичної доповіді неможливе.

Кожен учасник отримує сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами із зазначенням погодинної програми) та друкований збірник тез науково-методичних доповідей.

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування в науковій установі у країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звань доцента, професора та старшого дослідника відповідно до п. п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (з урахуванням останніх змін згідно з Наказом МОН України № 322 від 17 березня 2021 р.), а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Детальна інформація про стажування міститься на сайті за покликанням: https://cuesc.org.ua/anonsi/internship_wstesb_orc_tourism/

та в інформаційному листі.

Представництво в Україні:

Центр українсько-європейського наукового співробітництва

Контактна особа: Демченко Крістіна Григорівна – координатор науково-педагогічного стажування.

Контактний телефон: + 38 (068) 487 24 43

Електронна сторінка: www.cuesc.org.ua