Ми славу наших прадідів примножим, і возвеличим Уманський наш край!

Уманський національний університет садівництва – один з найстаріших вищих навчальних закладів на території України. Розпочавши свою діяльність ще у 1844 році як Головне училище садівництва та вирісши до потужного освітнього центру нашої держави, 5 та 6 вересня Уманський НУС відсвяткував 175-у річницю своєї освітньої діяльності.

Привітати навчальний заклад з поважною датою завітали знані гості – представники органів влади, відомі науковці, керівники підприємств, серед яких багато випускників університету.

Цьогорічний День університету в Уманському НУС вкотре довів: навчальний заклад свято шанує та береже свої традиції, примножуючи їх яскравими барвами талантів студентської молоді. А освіта, яку здобувають у стінах Уманського національного університету садівництва – це щасливий квиток у життя для кожного, хто тут навчався!