Меню

Магістрантка спеціальності «Готельно-ресторанна справа» стала експертом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

9 грудня 2021 року Анну Цангу, магістрантка І курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Уманського національного університету садівництва, було внесено в реєстр експертів з числа здобувачів вищої освіти зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Анна Цанга, вирішила взяти участь у конкурсному відборі експертів до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з-поміж здобувачів вищої освіти. Конкурс проходив у три етапи. Кожен етап відбувався он-лайн через карантині обмеження. Перший етап: подання заявки, документів та мотиваційного листа до Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Другий – навчання на платформі Prometheus з подальшим тестуванням та отриманням сертифікату який засвідчує, що Анна Цанга успішно закінчила курс «Експерт з акредитації освітніх програм».

Третій етап дводенний тренінг, а саме участь у фокус-групах на прикладі реальної акредитаційної справи. Проходження конкурсу дає Анні Цангі можливість бути залученою до покращення якості вищої освіти в Україні.

Здобутки нашої здобувачки дають підстави вважати, що ми рухаємося у правильному напрямку та працюємо на виховання освіченої і талановитої молоді, а також готуємо висококласних фахівців.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи, щиро вітаємо Анну Цангу яка стала першою студенткою, яка змогла пройти такий конкурс. Пишаємося тобою та бажаємо успіхів в експертній діяльності!

Людмила Транченко завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи